• Alleen online
Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module

Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module

Ubiquiti
UF-MM-10G
Uit magazijnvoorraad, één werkdag
€ 39,66

Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module

UF-MM-10G is een multimode 10G SFP+ module met 2 LC-connectoren.
De golflengte is 850nm en het is geschikt voor afstanden tot 300m.
De module is compatibel met alle UBNT-producten die SFP+-poorten bevatten.
Pakket bevat 2 stuks.

Backorder
0
Afbeeldingen:
De afbeelding(en) is/zijn slechts ter illustratie! Alle gesponsorde producten, bedrijfsnamen, merknamen, handelsmerken en logo's zijn het eigendom van hun respectievelijke eigenaars.
Opmerking:
Tussentijdse (actie-dag)prijswijzigingen, invoer-fouten en pakket-formaat (porto), tijdelijk niet leverbaar nadrukkelijk voorbehouden!
Voorraad:
Wij maken regelmatig een voorraad update, het kan echter wel gebeuren dat een artikel "tijdelijk" is uitverkocht!
Uw bestelling:
Stel uw vragen aub "voor" de aanschaf!! Bij een gedane bestelling en daarna annulering om welke reden dan ook worden u de gemaakte kosten in rekening gebracht!
Verzendkosten:
Af magazijn (dropshipping)
Nog leverbaar?:
Voldoende voorraad, maar tijdelijk uitverkocht voorbehouden!
Artikel nummer:
UF-MM-10G
Datum update:
2020-04-06
Fabrikant
Ubiquiti
Prijs:
50.95
5 Items
No reviews

Wij gebruiken alleen functionele cookies en geen reclame rommel!